516,230 opinii instytucji edukacyjnych - sprawdź oceny - porównaj ceny

516'230 Komentarze do 3'055 szkół, organizatorów kursów i instytucji edukacyjnych

Uniwersytety - Szkoły wyższe - Międzynarodowe szkoły językowe - nauka za granicą - podróże językowe - nauka na odległość - praca i nauka - staże

Ostatnio oceniana szkoła językowa

Meiji Academy - Japanese Language & Culture, Fukuoka, Japan

EdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEducationStars Stars

Matteo Scopetta z Venezia, ItalyY pisze recenzję:

W zeszłym miesiącu brałem udział w zajęciach internetowych Akademii Meiji. Ponieważ byłem w domu i nie miałem zajęć, była to idealna okazja do rozpoczęcia nauki japońskiego. Program był świetny i bardzo interesujący. Zawsze z niecierpliwością czekałam na moją klasę, aby móc rozmawiać po japońsku z moimi nauczycielami i poznawać japońską kulturę. Postępowałem bardzo szybko i zrobiłem niesamowite postępy! Mogę zapytać o drogę, zamówić w restauracji, przedstawić się, pójść do szpitala i wyjaśnić, czy jestem chora ... Cóż, czuję się gotowa na samotną podróż po Japonii, ponieważ jestem teraz w stanie komunikować się z Japończykami na wiele tematów.

Ostatnio dodana Uniwersytet

University of Queensland

EdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEducationStars Stars

Brisbane, Australia

University of Queensland jest publiczną uczelnią badawczą zlokalizowaną głównie w Brisbane, stolicy australijskiego stanu Queensland. Założony w 1909 roku przez parlament stanowy, UQ jest klasyfikowany jako jeden z sześciu piaskowcowych uniwersytetów, co stanowi nieformalne wyznaczenie najstarszego uniwersytetu w każdym stanie.

UQ plasuje się w pierwszej pięćdziesiątce mierzonej w Performance Ranking of Scientific Papers for World Universities. Uniwersytet zajmuje również 46 miejsce w QS World University Rankings, 42 w US News Best Global Universities Rankings, 66 w Times Higher Education World University Rankings i 54 w Academic Ranking of World Universities.

The University of Queensland (UQ) jest jedną z wiodących australijskich instytucji badawczych i dydaktycznych. Dążymy do doskonałości poprzez tworzenie, zachowanie, przekazywanie i stosowanie wiedzy. Od ponad stu lat kształcimy i pracujemy z wybitnymi ludźmi, aby zapewnić przywództwo wiedzy dla lepszego świata.

Położony na 114 hektarach ziemi Brisbane River-bound, główny kampus UQ jest tętniącą życiem mieszanką majestatycznych budynków z piaskowca i współczesnej architektury, ogrodów krajobrazowych i jezior.

Na terenie kampusu znajdują się nowoczesne obiekty dydaktyczne i badawcze, w tym laboratoria, sale wykładowe i największa biblioteka badawcza w Queensland. Na tym rozległym terenie znajduje się również wiele obiektów sportowych, muzeów, kawiarni i tych słynnych drzew Jacaranda.

Kampus St Lucia znajduje się zaledwie siedem kilometrów od centrum Brisbane, co czyni go atrakcyjnym miejscem do nauki, pracy i zwiedzania.

Gatton, wiejski kampus UQ, znajduje się w Dolinie Lockyer, 87 kilometrów na zachód od centrum Brisbane, w połowie drogi między Ipswich a Toowoombą.

Na tym rozległym kampusie, którego początki sięgają 1897 roku, znajdują się obiekty dydaktyczne i badawcze z zakresu nauk rolniczych, środowiskowych i weterynaryjnych. Jest to również gospodarstwo pracujące, z ponad 1000 hektarami jednostek mleczarskich, wieprzowych, uprawnych i pastwiskowych, a także obiektami po zbiorach i szklarniami. Obiekty Gatton znajdują się na tle zagród, obiektów sportowych oraz komunalnych ogródków owocowych i warzywnych.

Herston jest głównym kampusem Uniwersytetu Jagiellońskiego w zakresie nauczania i badań nad zdrowiem klinicznym.

Położony zaledwie kilka minut od CBD w Brisbane, Herston jest domem dla szkół Medycyny i Zdrowia Publicznego UQ, Centrum Badań Klinicznych UQ, Centrum Zdrowia Jamy Ustnej oraz działalności badawczej Szkoły Pielęgniarstwa i Położnictwa.

UQ Herston dzieli pomieszczenia z Royal Brisbane and Women's Hospital i QIMR Berghofer Medical Research Institute, umożliwiając studentom i odwiedzającym spotkania z czołowymi badaczami zdrowia, naukowcami i profesjonalistami.

Lista 10 najlepszych szkół w Anglia
10 najlepszych szkół językowych w Anglia
Lista 10 najlepszych szkół w Australia
10 najlepszych szkół językowych w Australia
Lista 10 najlepszych szkół w Francja
10 najlepszych szkół językowych w Francja
Lista 10 najlepszych szkół w Hiszpania
10 najlepszych szkół językowych w Hiszpania
Lista 10 najlepszych szkół w Irlandia
10 najlepszych szkół językowych w Irlandia
Lista 10 najlepszych szkół w Japonia
10 najlepszych szkół językowych w Japonia
Lista 10 najlepszych szkół w Kanada
10 najlepszych szkół językowych w Kanada
Lista 10 najlepszych szkół w Malta
10 najlepszych szkół językowych w Malta
Lista 10 najlepszych szkół w Niemcy
10 najlepszych szkół językowych w Niemcy
Lista 10 najlepszych szkół w Nowa Zelandia
10 najlepszych szkół językowych w Nowa Zelandia
Lista 10 najlepszych szkół w Stany Zjednoczone
10 najlepszych szkół językowych w Stany Zjednoczone
Lista 10 najlepszych szkół w Szwajcaria
10 najlepszych szkół językowych w Szwajcaria
Lista 10 najlepszych szkół w Włochy
10 najlepszych szkół językowych w Włochy