1,082,970 opinii instytucji edukacyjnych - sprawdź oceny - porównaj ceny

1'082'970 Komentarze do 3'089 szkół, organizatorów kursów i instytucji edukacyjnych

Uniwersytety - Szkoły wyższe - Międzynarodowe szkoły językowe - nauka za granicą - podróże językowe - nauka na odległość - praca i nauka - staże

Ostatnio oceniana szkoła językowa

Future Focus, Floriana, Malta

EdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEducationStars Stars

Tiffany Buhagiar / Naomi Rizzo z MaltaY pisze recenzję:

Ten projekt Erasmusa był dla nas świetną okazją do pogłębienia naszej wiedzy na temat umiejętności korzystania z mediów i budowania zespołu. Nauczyciele prowadzący kurs byli bardzo dobrze zaznajomieni z nauczanymi tematami i byli gotowi odpowiedzieć na każde nasze pytanie dotyczące zarówno przepisów UE w tym zakresie, jak i innych informacji, o które prosiliśmy. Pierwszy dzień był bardzo przydatny dla nas jako nauczycieli, ponieważ większość naszych materiałów dydaktycznych pozyskujemy online. Tak więc interesujące było dowiedzieć się, jak być bezpiecznym w sieci, jednocześnie zdobywając potrzebne materiały i jakie regulacje obowiązują w Unii Europejskiej w zakresie praw autorskich. Drugi dzień był świetnym sposobem na poznanie innych uczestników podczas zwiedzania centrum miasta i poznawania pięknego Rzymu i jego historii. Oprócz nauki o tym, jak pobierać i wykorzystywać materiały edukacyjne w bezpieczny sposób, trzeci dzień rzucił światło na osobiste korzystanie z technologii, czego powinniśmy unikać i jak możemy ustrzec się przed hakerami internetowymi. To doprowadziło nas do czwartego dnia, gdzie dowiedzieliśmy się o wykrywaniu fałszywych wiadomości i innych interesujących i przydatnych informacjach dotyczących umiejętności korzystania z mediów. Podsumowując, to doświadczenie było bardzo pouczające i warte zapamiętania.

Ostatnio dodana Uniwersytet

Sapienza – Università di Roma - Sapienza University of Rome

EdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEducationStars Stars

Rome, Włochy

Założony w 1303 roku, Sapienza jest najstarszym uniwersytetem w Rzymie i największym w Europie. Jego misją jest przyczynianie się do rozwoju społeczeństwa wiedzy poprzez badania, doskonałość, wysokiej jakości edukację i współpracę międzynarodową.

Najważniejsze światowe rankingi uniwersytetów umieszczają Sapienzę w krajowej czołówce pod względem jakości badań, edukacji i wymiaru międzynarodowego; co więcej, Sapienza wyróżnia się i prowadzi jako wzorzec w wielu obszarach tematycznych.

Sapienza oferuje obecnie ponad 290 programów studiów (licencjackich i magisterskich) - wśród których ponad 60 jest prowadzonych w języku angielskim - 200 Zaawansowanych Kursów Zawodowych, ponad 80 doktoratów i 80 szkół specjalizacyjnych.

Ponad 30.000 studentów pochodzi z innych włoskich miast, prawie 10.000 to studenci międzynarodowi, a ponad 4.000 studentów rocznie bierze udział w międzynarodowych programach mobilności. Dzięki szerokiej sieci umów z uniwersytetami na całym świecie, Sapienza zapewnia swoim studentom również wiele międzynarodowych możliwości, w tym podwójne dyplomy, stypendia zagraniczne, staże w krajach europejskich i pozaeuropejskich oraz międzynarodowe doktoraty.

Działalność naukowa w Sapienza obejmuje niezwykle szerokie spektrum dyscyplin, osiągając poziom doskonałości w wielu dziedzinach, w tym archeologii, fizyki i astrofizyki, nauk humanistycznych i dziedzictwa kulturowego, środowiska, nanotechnologii, terapii komórkowej i genowej, projektowania, lotnictwa i kosmonautyki, nauk społecznych i ekonomicznych. Laureaci Nagrody Nobla i naukowcy o międzynarodowej sławie uczyli i/lub studiowali w Sapienza.

Lista 10 najlepszych szkół w Anglia
10 najlepszych szkół językowych w Anglia
Lista 10 najlepszych szkół w Australia
10 najlepszych szkół językowych w Australia
Lista 10 najlepszych szkół w Francja
10 najlepszych szkół językowych w Francja
Lista 10 najlepszych szkół w Hiszpania
10 najlepszych szkół językowych w Hiszpania
Lista 10 najlepszych szkół w Irlandia
10 najlepszych szkół językowych w Irlandia
Lista 10 najlepszych szkół w Japonia
10 najlepszych szkół językowych w Japonia
Lista 10 najlepszych szkół w Kanada
10 najlepszych szkół językowych w Kanada
Lista 10 najlepszych szkół w Malta
10 najlepszych szkół językowych w Malta
Lista 10 najlepszych szkół w Niemcy
10 najlepszych szkół językowych w Niemcy
Lista 10 najlepszych szkół w Nowa Zelandia
10 najlepszych szkół językowych w Nowa Zelandia
Lista 10 najlepszych szkół w Stany Zjednoczone
10 najlepszych szkół językowych w Stany Zjednoczone
Lista 10 najlepszych szkół w Szwajcaria
10 najlepszych szkół językowych w Szwajcaria
Lista 10 najlepszych szkół w Włochy
10 najlepszych szkół językowych w Włochy