Eğitim Kurumları 564,312 değerlendirmeleri - değerlendirmeleri kontrol et - fiyatları karşılaştır

Son birkaç ayda ne yazık ki 200'den fazla ortağımız Covid krizi nedeniyle kapanmak zorunda kaldı. Ayrıca, ortak okullarımızın çoğu artık yalnızca uzaktan eğitim yoluyla aktif olduğundan, derecelendirme platformumuzu kapatmaya karar verdik. Kapatma konusundaki uzun süredir güveniniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.


564'312 3'088 okul, kurs sağlayıcıları ve eğitim kurumları hakkında yorumlar

Üniversiteler - Yüksekokullar - Uluslararası Dil Okulları - Yurtdışında Eğitim - Dil Seyahati - Uzaktan Eğitim - İş ve Eğitim - Stajlar

Dil okulları en son gözden geçirildi

Linguista Zürich, Zurich, Switzerland

EdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEducationStars Stars

Kanton Aargau'den Petra, Gabi, Toni bir inceleme yazıyor:

İki haftada sadece İngilizce öğrenmekle kalmadım, aynı zamanda tarih, insan, doğa hakkında da çok şey öğrendim ve bu değerli zamanı dünyadaki hiçbir şey için kaçırmak istemiyorum. Sadece herkese tavsiye edebileceğim harika bir deneyim. Linguista'nın ve profesyonel ekibin kişisel tavsiyesi ile başlayarak, büyüleyici Totnes'e ulaştım. Harika bir İngiliz ve dart üzerinde bulunan gerçek bir mücevher, bir rüya manzarası. Okul çok kişiseldi ve sekreterlikteki kahve de dahil olmak üzere insanlar sıcaktı. Öğretmenler de beni gerçekten ikna etti, okul dersleri için mükemmel bir atmosfer. Düzenlenen geziler eğitici ve ilginçti. Şehirleri ve doğayı gezmenin bu karışımını, bu sahil yürüyüşlerini, üzüm bağlarına yürüyüşleri ve çok daha fazlasını sevdim. Bu harika doğada sadece unutulmaz, güzel deneyimler. Sonsuza kadar bunun hakkında çıldırmaya devam edebilir ve sınıf arkadaşlarım adına da konuşabilirim. Ev sahibi aileler de çok iyiydi, benimki bile çok iyi pişmişti. Önümüzdeki yıl yine böyle bir şey yapmayı planlıyorum, eğitim dahil mükemmel bir tatil. Petra

Son eklenen Üniversite

Bocconi University Milan

EdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEducationStars Stars

Milan, İtalya

Bocconi Üniversitesi, moderniteye bir açılım olarak, ilerlemeye duyulan bir güven eylemi olarak ve bilginin ilerlemesiyle olan yakın ilişkisi içinde, her zaman dış dünya ile diyalog halinde doğdu.

İtalya'da geniş çaplı dağıtımın öncüsü olan Ferdinando Bocconi, Adua savaşında ölen oğlu Luigi'nin anısına varlıklarını ve ailesinin adını prestijli bir eğitim kurumuna bağlamaya karar verdi.

Eğitim programının yazarı, Üniversitenin ilk başkanı ve rektörü Leopoldo Sabbatini yazılarında Ferdinando Bocconi'nin erdemlerini hatırlıyor: Bocconi üniversitesinde "okul ve yaşam arasındaki uyuma" saygı duyan çalışmalar kurmuş ve üniversitenin önemini sezmiş. ulusun ekonomik ve ahlaki büyümesinin temeli olarak kültür ve bilimin rolü.

Kuruluşundan bir asır sonra, Bocconi Üniversitesi'nin kurucularına ilham veren değerler bozulmadan kalmış ve Üniversite faaliyetlerinde yaşamaya devam etmektedir. 1955'ten beri, Bocconi Üniversitesi'nin temeli olan Javotte Bocconi Enstitüsü - Bocconi Dostları Derneği, Milano üniversitesinin stratejik ve yönetişim seçimleri için ana referans olmuştur. Enstitü, kuruluşundan bu yana üniversiteyi çeşitli şekillerde finansal olarak destekledi ve Bocconi ailesinin eğitim deneyimine olan bağlılığını genç nesillere aktardı. Ayrıca bu taahhüdün akademik hükümet tarafından sürekli olarak en iyi ve en etkin şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Almanya en iyi 10 okulun listesi
Almanya'daki En İyi 10 Dil Okulu
Amerika Birleşik Devletleri en iyi 10 okulun listesi
Amerika Birleşik Devletleri'daki En İyi 10 Dil Okulu
Avustralya en iyi 10 okulun listesi
Avustralya'daki En İyi 10 Dil Okulu
Fransa en iyi 10 okulun listesi
Fransa'daki En İyi 10 Dil Okulu
İngiltere en iyi 10 okulun listesi
İngiltere'daki En İyi 10 Dil Okulu
İrlanda en iyi 10 okulun listesi
İrlanda'daki En İyi 10 Dil Okulu
İspanya en iyi 10 okulun listesi
İspanya'daki En İyi 10 Dil Okulu
İsviçre en iyi 10 okulun listesi
İsviçre'daki En İyi 10 Dil Okulu
İtalya en iyi 10 okulun listesi
İtalya'daki En İyi 10 Dil Okulu
Japonya en iyi 10 okulun listesi
Japonya'daki En İyi 10 Dil Okulu
Kanada en iyi 10 okulun listesi
Kanada'daki En İyi 10 Dil Okulu
Malta en iyi 10 okulun listesi
Malta'daki En İyi 10 Dil Okulu
Yeni Zelanda en iyi 10 okulun listesi
Yeni Zelanda'daki En İyi 10 Dil Okulu