Eğitim Kurumları 516,230 değerlendirmeleri - değerlendirmeleri kontrol et - fiyatları karşılaştır

516'230 3'055 okul, kurs sağlayıcıları ve eğitim kurumları hakkında yorumlar

Üniversiteler - Yüksekokullar - Uluslararası Dil Okulları - Yurtdışında Eğitim - Dil Seyahati - Uzaktan Eğitim - İş ve Eğitim - Stajlar

Dil okulları en son gözden geçirildi

Meiji Academy - Japanese Language & Culture, Fukuoka, Japan

EdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEducationStars Stars

Venezia, Italy'den Matteo Scopetta bir inceleme yazıyor:

Geçen ay Meiji Akademisi çevrimiçi derslerine katıldım. Evde olduğum ve dersim olmadığından, bu Japonca öğrenmeye başlamak için mükemmel bir fırsattı. Program harika ve çok ilginçti. Öğretmenlerimle Japonca konuşmak ve Japon kültürünü öğrenmek için sınıfıma katılmayı her zaman dört gözle bekliyordum. Çok hızlı ilerledim ve inanılmaz ilerleme kaydettim! Yoluma sorabilirim, restoranda sipariş verebilirim, kendimi tanıtabilirim, hastaneye gidip hastaysam açıklayabilirim ... Artık Japonlarla birçok konuda iletişim kurabildiğim için Japonya'da yalnız seyahat etmeye hazır hissediyorum konular.

Son eklenen Üniversite

University of Queensland

EdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEdcuationStars StarsEducationStars Stars

Brisbane, Avustralya

Queensland Üniversitesi, Avustralya'nın Queensland eyaletinin başkenti Brisbane'de bulunan bir devlet araştırma üniversitesidir. 1909'da eyalet parlamentosu tarafından kurulan UQ, her eyaletteki en eski üniversitenin gayri resmi bir tanımı olan altı kumtaşı üniversitesinden biri olarak sınıflandırılır.

Dünya Üniversiteleri Bilimsel Makalelerin Performans Sıralaması'na göre UQ ilk 50'de yer almaktadır. Üniversite ayrıca QS Dünya Üniversite Sıralamasında 46, US News En İyi Küresel Üniversiteler Sıralamasında 42, Times Yüksek Öğretim Dünya Üniversite Sıralamasında 66 ve Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralamasında 54. sırada yer almaktadır.

Queensland Üniversitesi (UQ), Avustralya’nın önde gelen araştırma ve öğretim kurumlarından biridir. Bilginin yaratılması, korunması, aktarılması ve uygulanması yoluyla mükemmellik için çabalıyoruz. Bir asırdan fazla bir süredir, daha iyi bir dünya için bilgi liderliği sağlamak için seçkin insanlarla eğitim verdik ve birlikte çalıştık.

114 hektarlık Brisbane Nehri kıyısındaki arazide yer alan UQ'nun ana kampüsü, görkemli kumtaşı binalar ile çağdaş mimari, peyzajlı bahçeler ve göllerin canlı bir karışımıdır.

Miras listesinde yer alan Great Court'tan dışarı çıktığınızda, laboratuarlar, amfiler ve Queensland’in en büyük araştırma kütüphanesi dahil modern eğitim ve araştırma tesisleri bulacaksınız. Geniş alanlar ayrıca çeşitli spor tesislerine, müzelere, kafelere ve şu ünlü Jacaranda ağaçlarına ev sahipliği yapmaktadır.

St Lucia kampüsü, Brisbane şehir merkezine sadece yedi kilometre uzaklıkta olduğundan eğitim, çalışma veya ziyaret için çekici bir yerdir.

UQ'nun kırsal kampüsü olan Gatton, Brisbane şehir merkezinin 87 kilometre batısında ve Ipswich ile Toowoomba'nın ortasında, Lockyer Vadisi'nde yer almaktadır.

Geçmişi 1897'ye uzanan bu geniş kampüste, tarım, çevre ve veterinerlik bilimlerinde eğitim ve araştırma tesisleri bulacaksınız. Aynı zamanda 1000 hektardan fazla mandıra, domuz, mahsul ve otlatma birimlerinin yanı sıra hasat sonrası tesisleri ve seraları olan faal bir çiftliktir. Gatton'ın tesisleri, arka planda çiftlikler, spor olanakları ve yerel meyve ve sebze bahçeleri ile çevrilidir.

Herston, UQ’nun klinik sağlık eğitimi ve araştırması için ana kampüsüdür.

Brisbane CBD'den sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan Herston, UQ'nun Tıp ve Halk Sağlığı okullarına, UQ Klinik Araştırma Merkezi'ne, Ağız Sağlığı Merkezi'ne ve Hemşirelik ve Ebelik Okulu'nun araştırma faaliyetlerine ev sahipliği yapmaktadır.

UQ Herston, Royal Brisbane ve Kadın Hastanesi ve QIMR Berghofer Tıbbi Araştırma Enstitüsü ile ortak binaları paylaşarak, öğrencilerin ve ziyaretçilerin önde gelen sağlık araştırmacıları, akademisyenler ve profesyonellerle omuzlarını ovmasına olanak tanır.

...

Almanya en iyi 10 okulun listesi
Almanya'daki En İyi 10 Dil Okulu
Amerika Birleşik Devletleri en iyi 10 okulun listesi
Amerika Birleşik Devletleri'daki En İyi 10 Dil Okulu
Avustralya en iyi 10 okulun listesi
Avustralya'daki En İyi 10 Dil Okulu
Fransa en iyi 10 okulun listesi
Fransa'daki En İyi 10 Dil Okulu
İngiltere en iyi 10 okulun listesi
İngiltere'daki En İyi 10 Dil Okulu
İrlanda en iyi 10 okulun listesi
İrlanda'daki En İyi 10 Dil Okulu
İspanya en iyi 10 okulun listesi
İspanya'daki En İyi 10 Dil Okulu
İsviçre en iyi 10 okulun listesi
İsviçre'daki En İyi 10 Dil Okulu
İtalya en iyi 10 okulun listesi
İtalya'daki En İyi 10 Dil Okulu
Japonya en iyi 10 okulun listesi
Japonya'daki En İyi 10 Dil Okulu
Kanada en iyi 10 okulun listesi
Kanada'daki En İyi 10 Dil Okulu
Malta en iyi 10 okulun listesi
Malta'daki En İyi 10 Dil Okulu
Yeni Zelanda en iyi 10 okulun listesi
Yeni Zelanda'daki En İyi 10 Dil Okulu